آغازبکار فعالیت کشیک‌های نوروزی در یزد

آغازبکار فعالیت کشیک‌های نوروزی در یزد

جانشین ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری یزد گفت: کشیک های نوروزی یزد در مبادی ورودی این شهر میراث جهانی مستقر و از امروز خدمات سفر خود به مسافران نوروزی را آغاز کردند.

آغازبکار فعالیت کشیک‌های نوروزی در یزد

حمیدرضا رحیم‌دل، جانشین ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این استان، از آماده‌سازی مکان‌های راهنمای میهمانان نوروزی در ورودی‌های این شهر میراث جهانی خبر داد و اظهار کرد:کشیک نوروزی یزد در راستای خدمات رسانی به میهمانان نوروزی از ۲۵ اسفند ماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

وی افزود:‌ در محل پست‌های راهنمای میهمانان نوروزی خدماتی نظیر  تهیه نقشه کاغذی ـ نقشه(فضای مجازی)، شماره تلفن، پذیرایی، شارژ موبایل، راهنمایی به مکانهای تاریخی تفریحی و مذهبی شهر یزد ارائه می‌شود.

رحیم‌دل گفت: مسافران نوروزی می توانند از طریق وارد کردن شماره موبایل در سامانه راهنمای مسافر نیز بلافاصله نقشه مکان‌های دیدنی یزد و شماره تماس‌های اضطراری که برای ارائه خدمات سریع تعیین شده است را در اختیار داشته باشند.

جانشین ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: در این ایام ۲۰ نفر از کارشناسان راهنمای گردشگری خدمات سفر را در پنج مبادی ورودی یزد به مسافران ارائه می‌کنند.

پایان پیام/ح

یک دیدگاه بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .