ساخت قطعه سوم چهارخطه بن به داران کلید خورد

ساخت قطعه سوم چهارخطه بن به داران کلید خورد

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: عملیات اجرایی احداث قطعه سوم چهارخطه بن به داران به طول هفت کیلومتر آغاز شد.

ساخت قطعه سوم چهارخطه بن به داران کلید خورد

به گزارش طاهاموزیک از شهرکرد، به نقل از روابط‌عمومی راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری، حسینعلی مقصودی گفت: عملیات اجرایی احداث قطعه سوم چهارخطه بن به داران به طول هفت کیلومتر آغاز شد.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: پروژه چهارخطه بن به داران دارای چهار قطعه است که تاکنون سه قطعه آن فعال شده است.

وی افزود: این محور ۳۲ کیلومتر طول دارد که قطعه نخست آن کامل شده، قطعه دوم در مراحل پایانی قرار دارد و قطعه سوم نیز که از شیخ‌شبان تا روستای حیدری قرار دارد به تازگی آغاز شده است.

مقصودی اضافه کرد: کل این محور ارتباطی تا کنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و از آنجا که در ردیف ملی قرار دارد و از اعتبارات سفر رییس‌جمهور برخوردار است از نظر اعتباری با مشکل خاصی روبرو نیست.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری به دیگر طرح‌های فعال راهسازی استان نیز اشاره و اظهار کرد: بهسازی محور ارتباطی فرخشهر به خراجی به زودی آغاز می‌شود و مناقصات اجرای محور سورشجان به سودجان و یک قطعه از باباحیدر به چلگرد از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به فعال بودن ۱۳ طرح راهسازی در استان با تامین اعتبار از ردیف ملی، گفت: هم‌اکنون محورهای شهرکرد ـ بروجن ـ لردگان، لردگان ـ ایذه، شهرکرد ـ شلمزار ـ ناغان ـ ایذه، اردل ـ دوپلان، سامان ـ تیران و بازفت ـ مسجدسلیمان به صورت چهارخطه در حال اجراست.

مقصودی ادامه داد: در سال گذشته مجوز ماده ۲۳ چهار طرح راهسازی استان از جمله سامان ـ قراقوش، چلگرد ـ باباحیدر، ورودی کمربندی اردل و سورشجان ـ سودجان صادر و به این طرح‌ها از محل ردیف ملی اعتبار اختصاص یافته است.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

یک دیدگاه بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .