شماره دوم مجله خردورزی با طرح جلدی از علیرضا ذاکری منتشر شد

شماره دوم مجله خردورزی با طرح جلدی از علیرضا ذاکری منتشر شد

شماره دوم مجله خردورزی ویژه خردادماه و تابستان 1402 با تیتر اصلی «جسارت نقد؛ اعتلای حکمرانی در گرو نقد درون‌گفتمانی» منتشر شد.

شماره دوم مجله خردورزی با طرح جلدی از علیرضا ذاکری منتشر شد

به گزارش خبرنگار اندیشه طاهاموزیک، شماره دوم مجله خردورزی ویژه خردادماه و تابستان ۱۴۰۲ با تیتر اصلی «جسارت نقد؛ اعتلای حکمرانی در گرو نقد درون‌گفتمانی» با طراحی جلد علیرضا ذاکری منتشر شد.  برخی از مطالب این شماره شامل «حکمرانی قبیله‌ای» گفت‌وگو با حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه، «انقلاب ما و حکمرانی اسلامی» بررسی حکمرانی دینی از منظر آیت‌الله جوادی‌آملی، آیت‌الله مصباح‎‌یزدی، علامه حکیمی و شهید بهشتی، «نگاه ساده‌انگارانه‌ای به حکمرانی داشتیم؟» نگاهی به چهل و چهار سال حکمرانی جمهوری اسلامی در گفتگو با عماد افروغ، مهدی غضنفری و محمدهادی همایون‌، «تمنای هرج و مرج» آزادی بدون امنیت چه بلایی بر سر جامعه می‌آورد؟،‌ «دانش نظری به‌مثابه قدرت» گفتگوهایی با آندره آناتولیویچ بایکوف، مجتبی عبدخدایی و گرگ سیمونز پیرامون کارکرد نظریات پساغربی روابط بین‌الملل، «بررسی رابطه اسلام و قوانین جمهوری اسلامی» در گفتگو با رضا غلامی و خیرالله پروین، «کانون بحران» شش گفتار و پنج یادداشت درباره آثار هوش مصنوعی بر آینده جهان، نگاهی به «برادران لیلا» یک هجویه طبقاتی که پشت مانکن اعتراض پنهان شده است، «لغزش اعتماد عمومی» چرخه فضیلت‌آمیز اعتماد در حکمرانی است.

دومین شماره مجله «خردورزی» به مدیرمسئولی رفیع‌الدین اسماعیلی، سردبیری مجید رحیمی و طراحی جلد علیرضا ذاکری منتشر شد. این شماره از خردورزی با موضوع «جسارت نقد»، منتشر شده است. مجله خردورزی پس از انتشار چهارده شماره به‌ صورت دیجیتال، مجوز چاپ مجله گرفت. از شماره پانزدهم این مجله به صورت چاپی منتشر شد که از سوی مسئولان شماره اول نام گرفت. پایان پیام/

یک دیدگاه بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .