کشف لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته وارداتی در کهریزک

کشف لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته وارداتی در کهریزک

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از شناسایی کارگاه موادغذایی و بهداشتی تقلبی در کهریزک خبر داد که بیشتر اقلام موجود در آن، لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته هایی بودند که بصورت قاچاق وارد کشور شده بودند.

کشف لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته وارداتی در کهریزک

به گزارش طاهاموزیک از ری، سرهنگ سیدرضا عماد الدینی اظهار کرد: ماموران کلانتری 170 کهریزک در راستای سرکشی از کارگاه ها و انبارهای سطح حوزه استحفاظی، یک کارگاه تولید مواد غذایی تقلبی را در محدوده روستای قلعه نو چمن شناسایی کردند. وی گفت: پس از انجام هماهنگی های لازم با مقام قضائی، ماموران کلانتری به همراه عوامل گشت تعزیرات حکومتی به موقعیت اعزام شدند که پس از ورود به کارگاه تعداد زیادی دستگاه های صنعتی و انواع دستگاه های لیبل زن و تاریخ زن و اقلام خوراکی مانند انواع ترشیجات، عسل، سس های خوراکی، انواع انرژی زا و انواع مواد آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته را مشاهده کردند.

  جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به دستگیری 3 نفر در این خصوص بیان کرد: پس از بررسی مشخص شد افراد سوءاستفاده گر با پاک کردن تاریخ مصرف اقلام و چاپ مجدد تاریخ و لیبل، آنها را در سطح بازار توزیع می کنند. سرهنگ عمادالدینی در پایان با بیان اینکه بیشتر اقلام آرایشی و بهداشتی کشف شده تاریخ مصرف گذشته هایی بودند که از کشور های دیگر بصورت قاچاق وارد شده بودند افزود: پرونده در این خصوص تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و کارگاه نیز جهت پلمب تحویل عوامل تعزیرات شد.

  پایان پیام/67062

یک دیدگاه بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .